Yırtık Jean Tutkusu Sizi de Sarabilir!

Kadın erkek ayırt etmeksizin jean giymeyi seven herkesin bu aralar bol yırtıklı modellerle karşınıza çıktığına tanık olmuşsunuzdur. Zira yırtık jean modası bir kez yapışınca bırakmıyor.

kot

kot

Yırtık pantolonlar artık bir utanç kaynağı değil, övünç kaynağı olmaya başladı. Birçok markanın bol yırtıklı jean ürettiğini göreceksiniz. Sizin de kullanacağınız yırtık jean modelleri maskülen bir görünüm sunarken, modaya ayak uydurduğunuzun da kanıtı olabilir.

siyah yırtık kot

siyah yırtık kot

Evde Nasıl Yırtık Jean Yapılır?

Yeni bir jean almak istemiyor, ama yırtık pantolon modasına da ayak uydurmak istiyorsanız evde yapacağınız birkaç işlemle bunu başarabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir maket bıçağına sahip olmak. Tabi bunu dikkatli kullanmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

yırtık jean

yırtık jean

Yırtık jean modelleri içerisinde beğendiğiniz seçenekler varsa onları göz önüne getirin ve aynı noktalardan pantolonunuzu maket bıçağı ile kesin. Sonrasında kesilen yerleri yan yan sürterek püsküllü hale getirebilir, iplerin doğal şekilde çıkmasını sağlayarak hazır bir yırtık jean imajı kazandırabilirsiniz.

yırtık kot

yırtık kot

Yırtık jean yapmak oldukça basit. Aynı işlemi bir makas yardımıyla da yapabilirsiniz, ama makas işinizi yavaşlatacaktır. Hayal gücünüzü kullanarak kendi yırtık jeaninizi kendiniz yaratın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.