Zamanı Eriten Teknoloji

Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde hemen hemen herkesin ortak sorunu hızla geçen zaman oldu. Eskiden birçok şeye yetişerek gün içinde farklı işleri bitirebilirken günümüzde işleri yetiştirmek mümkün olamayabiliyor. Bunun ile beraber yirmi dört saat ayakta kalsam gene yetişmez diyenleri de duyabilirsiniz.

teknoloji

Teknolojinin gelişimi ile beraber ev aletlerinde artış oldu. Bunun ile beraber iş hayatında da teknoloji birçok angarya işi ortadan kaldırarak aslında zamanın insanlara kalmasına destek olan icatlara sahne oldu. Bu icatlara yer verilirken neden hala insanlar zamanın yetmediğinden şikâyet ediyorlar?

Zamanı eriten teknoloji uygulamaları insanların tüm saatlerini alırken buna hiç dikkat edilmemesi ise geçen zamanın farklında olmamak ile yaşanıyor. Sosyal medya hesapları, cep telefonu ile yapılan mesajlaşmaların yanı sıra oyun uygulamaları sebebi ile gün içinde zaman akıp giderken siz sadece gün yetmiyor demek zorunda kalırsınız.

Zaman Elde Etme Yolları

Sevdiklerimize yeteri kadar zaman ayırırken işlerimizi de kolaylıkla halledebilmek için aslında biraz internet dünyasından uzaklaşmak yeterli olacaktır. Telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da tabletinizde bulunan çok uğraşlar ile edindiğiniz level tercihini bir kenara bırakmak zor olsa da en zoru onu silmektir. Fakat onu sildikten sonrasında zamanın size kaldığını ve aslında zamanın bri yere gitmediğini anlayacaksınız. Sizde kendinize yeterli zamanı açmak için internette uzaklaşarak sadece gerekli kullanımlarda internette yer verebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.