Bizimle Doğum Hikayelerinizi Paylaşın

Neredeyse her kadının en büyük hayali hayatını, düzenini kendi istediği şekilde biçimlendirdikten sonra anne olmaktır. Çoğu bilim adamı bu istediğin hormonla alakalı olduğunu düşünsen de genel kanı kadınların anneliğe karşı isteğinin içgüdüsel olduğu tezini savunuyor. Her hangi tez geçerli olursa olsun herkes tarafından gerçek ise anneliğin kutsal ve harika bir duygu olduğudur.

doğum hikayeleri

doğum hikayeleri

Anneler her ne kadar hamilelik öncesinde, hamilelik döneminde ve doğum sonrasında fiziksel ve ruhsal sağlık sorunları yaşarlarsa yaşasınlar bu sorunların kısa sürede üstesinden gelmelerinde ki temel etken bebekleri ve anneliğin verdiği fedakarlık duygusudur. Annelik özel ve harika bir duygudur.

Doğum hikayeleri

Günümüzde anne adaylarını bilgilendirmek ya da ya doğum esnasında yaşanılan maceralı hikayeleri paylaşmak isteyen annelerin doğum hikayelerini paylaşan pek çok anne ve bebek hakkında paylaşım yapan web sitesi var. Doğum hikayeleri paylaşımı konusunda en uzman web sitesi ise hiç kuşkusuz “Gebelik ve Annelik” adlı web sitesidir. Bu web sitesinin yayınladığı doğum hikayeleri ve daha fazlası için http://www.gebelikveannelik.com/ bu web sitesini takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir