Brezilya Fönü Nedir?

Özellikle yıpranmış saçlara doğal çözüm olan brezilya fönü ayrıca dalgalı saçlarda da mucizeler yaratıyor. Kalıcı düzlük sağlayan bu fön ile ayrıca saçlara yüklenen keratin sayesinde hacim ve parlaklık da kazanıyor. Diğer adı ile kalıcı fön sayesinde yıpranmış saçlar daha sağlıklı ve parlak bir görüntüye kavuşur.

brezilya fönü

brezilya fönü

Brezilya Fönü Çektirmenin Avantajları Nelerdir?

Brezilya fönü çektirmenin avantajlarından ilki sürekli fön çektirerek oluşan yıpranmanın da önüne geçilmesidir. Diğer bir avantajı ise yıpranmış olan saçlara uygulanan tedavi ile sağlıklı görüntüsünü geri kazandırması ayrıca sürekli fönlü olan saçlar sayesinde zamandan da tasarruf sağlar. Kabarık ve zor şekil alan saçlara da çözüm niteliğindedir.

brezilya fönü

brezilya fönü

Her saç bakımında olduğu gibi kalıcı fön içinde uzman ellerden yardım almanın ve deneyimli bir kuaförde yaptırmak daha avantajlıdır.Atrium Paris Kuaför Brezilya fönü için uzman kadrosu ve kaliteli malzemeleri ile yaklaşık bir saat içinde sizlere muhteşem görünümlü saçlara kavuşturur. Keratin ile desteklenen saçlarda hacim ve yıpranmış saçlara ise sağılığı geri kazandırır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir