Dövme Sildirme İşlemi Hafife Alınmamalı

Geçmişten günümüze gelen adeta bir geleneğe dönüşen dövme yaptırmanın şimdilerde her zamankinden daha popüler olduğunu söylemek mümkün. Her yaştan insanın yaptırdığı dövmelerin şekli kadar, uygulanma yöntemi de çok önemlidir. Sonuç itibariyle cildinize yapılan bir uygulama olduğundan, mikrop kapma ya da alerjik bir durum gerçekleşmemesi adına titiz bir çalışma yapılması gerekir.

Pişman Olursam Dövmemi Sildirebilir miyim?

Dövme yaptırmak kadar sık uygulanan bir diğer işlem de dövme sildirme işlemidir. Birçok insan düşünmeden anlık bir kararla gidip dövme yaptırıyor sonra da ya yapılan uygulamadan memnun kalmadığı için ya da doğru seçim yapamadığı için sildirmek istiyor.

Bu noktada da akıllara gelen ilk soru dövmenin tamamen silinip silinemeyeceğidir. Ama dövmenin neredeyse hiç görünmeyecek şekilde silinmesi mümkün. Ama bu işlem birkaç seansta yapılabiliyor. Seansların uzunluğu da dövme yapılırken kullanılan boyanın kalitesine bağlı olarak değişiyor. Çünkü bazı boyalardan kaynaklı olarak silinme işlemi biraz zorlaştığından seans adetleri de uzayabiliyor.

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövmeyi Sildirmek Cildime Zarar Verir mi?

Ciddi sayılabilecek herhangi bir rahatsızlık ya da cilt üzerinde görülebilecek büyük ve korkutucu yaralar oluşmuyor. Ancak dövmelerin lazer uygulaması ile silindiğini düşündüğümüzde ciltte bazı ciddi olmayan kızarıklıklar ya da alerjik sayılabilecek küçük belirtiler oluşabilir. Özellikle kırmızı boya kullanılmış olan dövmelerin çıkarılma işlemi sırasında.

Nasıl ki dövmenizi yaptırırken iyi ve işinin ehli olan birine gitmek istiyorsanız, sildirirken de aynı seçimleri yapmanız önemlidir. Çünkü yine cildiniz söz konusu olduğu için bilinçsiz olarak yapılan herhangi bir uygulamanın sonucu sizi memnun etmeyebilir. Dolayısıyla bu konuda  dövme silme işleminin doğru adresi Dr. Fulya Tezel Kliniği ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında gelecektir.

Çünkü dövme silme konusunda son derece ve bilinçli ve başarılı olduklarını söylemek mümkün.  http://www.drfulyatezel.com/tedavi-6-dovme-silme-uygulamasi.html resmi internet sitelerini de ziyaret ederek kliniğin yaptığı çalışmalar ve uyguladığı yöntemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir