Erkek Aksesuar Seçiminde Titiz Ayrıntılar

Erkek modasının önemli ayrıntılarından olan aksesuar seçiminin doğru ve yerinde yapılması dikkat çekici bir detaydır. Erkek dolabında mutlaka bulunması gereken demirbaş aksesuarlar vardır. Cep mendiller, kravat iğneleri, kol saatleri ve kösele ayakkabılar gibi önemli ayrıntılar ile kendinize daha özenli bir stil yaratabilirsiniz.

erkek aksesuar

erkek aksesuar

Erkek Kıyafetlerinin Olmazsa Olmazları Aksesuarlar

Takım elbisenin vazgeçilmezi cep mendiller her zaman kurtarıcıdır. Takım elbiseyi daha kusursuz bir havaya sokar. Renk olarak ise klasik ton olan beyaz cep mendilini her zaman gardırobunuzda bulundurun. Resmi ortamlarda tercih edilen kravat iğnesi ise sade takımı dahi mükemmel bir havaya büründürür.

Kravat ise hem resmi toplantıların hem de iş yerinde giyeceğiniz kıyafetlerin önemli tamamlayıcısıdır. Önemli olan doğru desen ve rengi bulmanız. Güneş gözlüğü ise erkek aksesuarları içinde önemli yere sahip. Siyah ve kahverengi köseli ayakkabı modelleri tüm zamanların modası geçmeyen ayakkabısıdır.

saat

saat

Klasik aksesuar ise her zaman dikkat çeken kol saatleridir. Günlük hayatta ise beyaz spor ayakkabı ve Jean pantolon ile kombin yapılabilir. Deri kemer ise özen isteyen seçim gerektirir. Takım elbise ya da spor kıyafetlerinizle uyum sağlayan doğru kemeri seçtiğiniz zaman kıyafetiniz tam bir bütünlük sağlar. Siyah deri ceket ve cüzdanlar ise erkek modasında bulunması gereken önemli ayrıntılar. Siyah deri cüzdan her kıyafetinizi tamamlar. Uzun saplı bir evrak çantası da erkek aksesuarlarındandır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir