Laminant Parke Nasıl Silinir?

Ev ve iş yerlerinde sık sık kullanılan ve son derece avantajlı olan laminant parkeleri temizlerken belli başlı noktalara dikkat edilmelidir. Kullandığınız laminant parkelerin şık ve güzel bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız seçeceğiniz laminant parkenin kolay temizlenebilir yapıya sahip olmasına da özen göstermelisiniz. Bu noktada Floorpan Parke markasının ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Ses ve ısı yalıtımına da sahip olan parkeleri sildiğiniz esnada gerekli özeni göstermezseniz parkelerin aşınması ile birlikte kabarmalarına ve şişmelerine de sebep olabilirsiniz. Klasik tarzda olan halı ve benzeri ürünlerdeki tozlar parkelerde hemen ortaya çıkmazlar. Bu sebeple, uzun süreli bir temizlik işlemi yapmanız gerekir.

floorpan-parke

Parkeler Deterjan ile Silinir mi?

Laminant parkeleri doğru şekilde silmek için deterjan kullanılmanız tavsiye edilmez. Deterjan kullanımı sonrasında parkenizde iz kalabilir. Ayrıca deterjanın kullanılması gerektiği durumlarda ise silme işleminin ardından vakit kaybedilmeden kurulama ve durulama işleminin yapılması gerekir.

Özel temizlik ürünleri ile birlikte arap sabunu ve sirke ikilisi ile de iyi bir temizlik yapabilirsiniz. Parkeleri temizledikten sonra kurulama işlemini mutlaka atlamamanız gerekir. Kurulama işlemini her zaman kuru bir bez ile iyi bir şekilde yapmalısınız. Böylelikle parkelerinizi satın aldığınız ilk günkü gibi bir görüntü ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan laminant parkeler için Floorpan Parke markasını da tercih edebilirsiniz.

Firmanın resmi internet adresi olan https://www.floorpanparke.net/ adresini ziyaret ederek yeni nesil parke modellerine göz atabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir