Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Gençlerin odalarınızı dekore ederken kendi yatak odalarınızı tasarlar gibi hareket etmeniz yanlış bir karar olacaktır. Genç odası dekorasyonu daha canlı ve pozitif bir havaya sahip olacak şekilde yaratılmalıdır.

Gençliğin ruhunda olan canlılığı ve asiliği yansıtacak tasarımlar çocuklarınızın arkadaşları ile daha rahat vakit geçirebilecekleri ve kendilerini geliştirecekleri odalardır.

genç odası

Dekorasyon yaparken kız ve erkek çocukları için de farklı şekilde hareket etmelisiniz.

Örneğin kız çocukları için daha çok pembe, mor ve gri renkleri kullanılırken, erkek çocukları için daha koyu tonlarda siyah, kahverengi ve kırmızı gibi renklerden yararlanabilirsiniz.

genç odası duvarı

Genç Odası Duvar Dekorasyonu

Duvar tasarımını ise duvar boyası yerine duvar kağıtları ile şekillendirmeniz daha iyi bir seçim olacaktır.Duvar kağıtlarının üzerinde yer alan desenler gençlerin ilgi alanları ile alakalı olursa daha yerinde bir seçim yapmış olursunuz.

Oda içerisinde yer alacak aksesuarlar da yine aynı şekilde gençlerin ilgi duyduğu alanlara yönelik olursa şık ve keyifli odalar yaratmış olursunuz.

Aksesuarların renkleri ile duvar kağıtlarınız arasında kurmuş olduğunuz bütünlük sayesinde canlı ve pozitif mekanlar elde edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir