Hayata Dair

Günümüz şartlarında internet teknolojisinin gelişmesi, bazı değişikliklerinde yaşanmasına neden oldu. Yaşanan değişiklikler ile birlikte, hayata karşı duruş, düşünce ve alışkanlıkların geneline yansıyan bir hava esmeye başladı. Esen bu hava ile birlikte, olgular değişti, kavramlar yeniden tanımlanmaya başladı.

Hayata Dair

Hayata Dair

Yenilenen kavramlar ile hayata dair olan söylemlerde değişiklik gösterdi ve bambaşka bir dünya ortaya çıkmış oldu. Buradan hareketle söylenebilecek net gerçek, internetin gelişme kat etmesinin, hayatımızı değiştirdiği gerçeğidir. Değişen hayatımız ile bizlerde de değişiklikler gündeme gelmiş ve olaylara karşı reaksiyon gösterme isteği bizlerde meydana çıkmıştır.

Özgür Bir Platform

Özellikle sosyal medya kültürünün çok fazla pompalandığı günümüzde, bizler yani sivil halk, olaylara ve olgulara karşı bir hareket içerisine girdik ve düşüncelerimizi net bir şekilde ifade etme hakkına kavuştuk. Bu yeni durum bizlerin hayata karşı olan bakış açısında net değişikliklerin yaşanmasına neden oldu.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Bizlerde hayata dair, bir şeyler karalamaya başlar olduk. Bizlere karşı olan tutumların ve düşüncelerin bir sonucu olarak, isyanı dile getirmeye başladık. Kendi medyamızı kurduk ve sesimizi daha gür bir şekilde duyurmaya başladık. Sosyal medya ile kendimizi sınırlandırmadık.

Daha farklı durumlar ile kendimize ait siteler kurduk ve bu şekilde bir duruşu sergilemenin mücadelesi içerisine girdik. Bu noktada devreye giren güncel blog siteleri, bu duruşu sergilememiz noktasında bizlere son derece faydalı bir araç oldu. Her türlü duygu ve düşünceleri, bu platformda özgürce dile getirdik.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir