Sanayiye Uygun Redüktörler

Remas, her tip sanayi uygulamasında kullanılabilecek tarzda dişlileri dövme sementasyon çeliklerinden üretilmiş olan ısıl işlem sonrasında diş profilleri taşlanmış, ağır hizmet tipindeki rulmanlarda kullanılan paralel ve dik milli redüktör üretmektedir. Markanın sunmuş olduğu çözümler elastik ya da hidrolik kaplin, ana redüktör, elektrik motoru ve gerekiyorsa yardımcı tahrik grubu, sistem şasesi, sıkma bileziği, kilitleme tertibatı ile birlikte komple tahrik grubu çözümleridir.

Sanayiye Uygun Redüktörler

Sanayiye Uygun Redüktörler

Özel Redüktör Üretimi

Dişli ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunmayı hedefleyen marka 50 modül 7000 mm çapa kadar diş açma kapasitesine, 30 modül 1200 çapa kadar diş profili taşlama kapasitesine sahiptir. Böylece işletmeler dişli ihtiyaçlarına daha öncesinde olmadığı kadar kaliteli çözümler sunarak yüksek performanslı üretime devam etmelerini sağlar.

Üstelik markanın bünyesinde yer alan redüktör ile birlikte isteğe bağlı olarak özel üretilecek redüktör ve tahrik sistemlerini projelendirerek üretime alır. Böyle her tip sanayi kuruluşunun istemiş olduğu her türlü ölçü, dikkatli bir şekilde proje işleminin sonrasında kısa süreler içerisinde hazırlanarak müşterilerin beğenilerine sunulur. Redüktörler hakkında bilgi almak isteyen herkes, http://www.remas.com.tr/reduktorler/ adresini ziyaret edebilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir