4 Noktada İzmir Arçelik Servisi

Beyaz eşya sektörünün en beğenilen ve bilinen markası olan Arçelik, sadece satışta değil verdiği servis hizmeti ile sektörün lider markası olduğu göstermiştir. Ülke genelinde birçok il ve ilçede oluşturulan servis noktaları bakım, montaj ve arıza konuların servis hizmeti sunan Arçelik, birçok ilde olduğu gibi Ege’nin incisi İzmir’e birçok noktada oluşturulan servis hizmet ağı ile İzmir’in her noktası hizmet ediyor. İzmir Arçelik Servisi, 5 noktada oluşturulan servis yerleri ile en hızlı şekilde sorunun üzerine gitmekte ve müşterinin yaşadığı problemi çözmektedir. Erişim sağlamak için https://www.serviste.com/arcelik-servisi/izmir bağlantısından devam edebilirsiniz.

Tecrübe ve Kalite Bu Servislerde

İzmir Arçelik servisi Buca, Bornova, Karşıyaka, Konak ve Bayraklı bölgelerinde oluşturulmuştur. Kalitenin güven ve tecrübe ile birleştiği İzmir Arçelik servisinde misyon olarak diğer illerde olduğu gibi İzmir’de güler yüzlü ve sorunsuz hizmet anlayışı ilke olarak benimsenmiştir.


Sorunlara Hızlı Çözüm

Öyle ki kaliteli hizmet Arçelik’in gerek satışta gerekse de servis ağlarında en başat görevi olmuştur. Beyaz eşya insanların gündelik yaşamlarında çok sık kullandıkları ürünler olduğu için oluşabilecek arıza durumlarında kısa sürede müdahale etmek çok önemlidir. Bu konuda da Arçelik servisleri işini hakkıyla yerine getirdiği gibi yaşanılan birçok problemi de anında çözerek mutlu müşteriler yaratmaktadır.

Türkiye’nin beyaz eşya konusunda en seçkin ve başarılı firması olan Arçelik’in servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak iletişim adreslerini görmek için servis hizmet noktalarının yer aldığı serviste.com internet adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir