Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Yapayalnız hayatın akışında sürüklenirken bir anda biri çıktı karşınıza ve ona sırılsıklam aşık oldunuz. Günler geçti, haftalar geçti ve konuşmaya başladınız. Onunla zaman geçirdikçe de bir ilişkiye başladınız. Çok mutluydunuz. Çünkü onu çok seviyor, onla geçirdiğiniz her an çok mutlu oluyordunuz. Ama hiçbir şey istediğiniz gibi gitmedi.

Kendinizi Sevin

Onunla çok büyük hayaller kuruyordunuz ama o sizi yarı yolda bıraktı. Sizi terk etti ve ayrıldınız. Aşkınızla kalakaldınız. Ne yapacaksınız? Unutmak en büyük küfürdür bazen. Sizi sevmeyeni siz hiç sevmeyin. Onu tamamen hayatınızdan çıkarın. Tüm sosyal medya hesaplarınızdan engelleyin. Size ulaşamasın, ona ulaşamayın.

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Aşk Acısından Kurtulmanın Yolları

Size aldığı herhangi bir hediye ya da manevi anlam taşıyan bir şey varsa onlardan derhal kurtulun. Onlar çevrenizdeyken unutamazsınız. Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirmeye başlayın. Onlarla gezin, tozun, eğlenin. Böyle böyle unutacak, ondan arınacaksınız. Şu an imkansız geliyor ama inanın imkansız değildir. Eğer sizde eski sevgilinizi unutmak ve aşk acısını rafa kaldırmak istiyorsanız bunları yapın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir