Yılın En Trend Makyaj Önerileri

Hanımların hayatında büyük yer kaplayan makyaj, güzel yapılmadığı zaman ne yazık ki bir faciaya dönüşebiliyor. Doğru biçimde makyaj yapmak için öncelikle cildinizi iyi tanımalı ve ihtiyaçlarını bilmelisiniz. Bunun için de öncelikle doğru bir nemlendirici ile işe başlamalısınız. Fondötenin yol açtığı soyulmuş görüntüden kurtulmak için iyi bir baz olarak kullanılabilir. Yaz aylarında olduğumuz için cilt renginizin birkaç ton koyulaşabileceğini göz önünde bulundurarak kendinize yaz için yeni bir kapatıcı almalısınız.

Fondöteninizi İyi Seçin

Makyajın olmazsa olmazlarından birisi de bilindiği gibi allıktır. Yanaklarınızın daha can alıcı ve seksi görünmenizi sağlayacak olan allık makyajınızın tamamlayıcısı konumundadır. Gözlerinizle devam edeceğiniz makyajınızın bu aşamasında mutlaka göz aydınlatıcısı kullanılmalıdır. Yüzünüzde en çok dikkat çeken yerler olan alın, burun, göz, çene ve dudakların daha belirgin olmasına dikkat edin.

Yılın En Trend Makyaj Önerileri

Yılın En Trend Makyaj Önerileri

Yılın modası kırmızı rujları illaki kullanacağım havasına girmemelisiniz. Bazı renkler sizin için uygun olmaya bilir. Ten renginize uygun rujlar tercih ederek daha doğal bir görüntü sergileyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir