Beyaz Topuklu Ayakkabı Kombin Önerileri

Beyaz topuklu ayakkabı kullanımı kolay olmayabilir. Her kıyafetin altına da uygun olmayabilir. Ama beyaz rengi bildiğiniz gibi zarafeti temsil eder ve kadına en çok yakışan renklerden belki de bir tanesidir. Beyaz topuklu ayakkabı satın almışsınız ve bunun kombinlerken sorun yaşıyorsanız mutlaka bu yazımızda ki siz değerli okuyucularımızla paylaştığımız tavsiyeleri okumalısınız.

beyaz bot

beyaz bot

Beyaz Ayakkabı Giymenin İncelikleri

Beyaz her zaman zarafetin bir semboldür. Eğer beyaz topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız buna uygun elbiseler tercih etmeniz gerekir. Farklı farklı modellerde olan beyaz topuklu ayakkabılar birçok markanın ürün modellerinin mevcut. Stilettosu, sandaleti, dolgu topuklusu veya platform modelleri ile topuklu beyaz ayakkabılar başka başka parçalarla gayet şık kombine edilebilir. İlk önerimiz beyaz topuklu ayakkabıyı bembeyaz bir elbiseyle tamamlamanız olacak. Çünkü beyaza en çok yakışan renk yine beyazdır.

beyaz topuklu ayakkabı

beyaz topuklu ayakkabı

Hem bu sayede daha dikkat çekici ve zarif bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ayrıca beyaz bir stiletto ayakkabı ile ister gece ister gündüz rahat ve şık kombinler oluşturmanız mümkün. Bir jean pantolon ile de gayet kullanılabilen beyaz topuklu ayakkabı açık soft renklerde mini bir elbiseyle de birleştirilebilir. Hem de gayet modern ve çekici bir görünüm elde edilir.

Beyaz topuklu ayakkabı ile yapabileceğiniz bir başka kombin ise yazın renk renk çiçeklerin hakim olduğu uçuş uçuş elbiselerle olur. Bu rengarenk elbise altında uyumlu bir beyaz ayakkabı modeli tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir