Ferrari 458 Specale Türkiye Yolarında Olacak mı?

Otomobil denince her yaş sever otomobil tutkunun aklına pahalı, lüks ve spor otomobiller gelmektedir. Özellikle İtalyan otomobil devi Ferrari özel ürettiği modelleri ile her zaman olduğu gibi bu dönemde büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Paris otomobil Fuarı’nda dikkatleri üzerine çeken Ferrari 458 speciale A bu seferlik sadece 10 tane üretilerek özellikle Amerika pazarında satışa sunulması bekleniyor.

İmkânsızlıklar Rent A Car Firmaları ile Gerçekleşebilir

Ülkemizdeki kimi insanlar için bu arabaları yakından görmek ve sürüş keyfini yaşamak hayal olarak görülse de Ankara’nın lüks ve kurumsal otomobil kiralama firmaları ile bu otomobilleri bulmak imkânsız değil. Birçok kaliteli ve konforludaki pahalı lüks otomobilleri ülkemizdeki otomobil severlerle buluşturan ankara rent a car firmaları dünyada sadece 10 adet üretilen Ferrari 458 speciale’yi Türkiye yollarında görmenizi sağlayabilir.

Ferrari 458 Specale Türkiye Yolarında Olacak Mı?

Ferrari 458 Specale Türkiye Yolarında Olacak Mı?

Son derece kışkırtıcı bir görüntüye sahip Ferrari otomobilleri 3,2 milyon dolara satılan 275 GTS- 4 NART’ dan da bazı fonksiyon özellikleri taşımaktadır. İçerik olarak kabininden Ferrari’nin olmazsa olmaz renkleri olan kırmızı ve siyahın hakim olduğu otomobilde koltuklar üzerinde bulunan Amerika bayrağı ise dikkat çekmektedir.

Ferrari 458 Specale’de karbon fiber parçaların sık kullanıldığı F60 Amerika tamponları özel olarak tasarlanmıştır. Otomobil dünya da teknoloji dünyası gibi yeniliklerin en sık yaşandığı ve takip edildiği sektör olmuştur. Bu yeniliklerin ülkemize gelmesi diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi hemen olmasa da çeşitli gecikmelerle olması mümkündür. Bu nedenle önümüzdeki dönemlerde Ferrari 458 Specale’yi Türkiye yollarında görmemiz imkânsız değildir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir