Hayalinizdeki Köşe Koltuk Takımı Hangisi? 

Koltuk modelleri tercih edilirken, hayalinizdeki köşe koltuk takımı hangisi karar vermeniz gerekecektir.

Köşe koltuk takımı tercihinizde son derece önemli olan modeller kullanım amacınızı da ortaya çıkaracaktır. Köşe kanepenin özelliği L şeklinde olmasıdır. Ayrıca köşeler iki parçadan oluşmaktadır. İlki, esas olarak 2 veya 3 koltuktan oluşan, kol dayanağının bir köşe oluşturacak şekilde çıkarıldığı kanepenin ana kısmıdır. İkinci kısım, bu nedenle, güneş saati olarak da adlandırılan yeni bir oturma veya yarı uyku alanı eklemenize izin verecek olan bu dik açıdır.

Köşe kanepe, 7 koltuğa kadar olan geniş odalar için mükemmel bir şekilde uygundur. Ancak daha küçük alanlar için ideal olan üçlü modeller de vardır. Kullanışlılığının yanı sıra köşe kanepe de oldukça estetiktir. Bulunduğunuz ortamın dekoruna mükemmel uyum sağlayacak çeşitli kaplamalar bulacaksınız.

İkonik deri köşe kanepe, zamanla sıcak tutan ve oldukça dayanıklı bir ürünle rafine bir görünüm tercih etmenize olanak tanır. Kumaş köşe kanepe gelince (yün, mikrofiber, pamuk veya keten) çıkarılabilir, bu da bakımı kolaylaştırır.

Köşe Koltuk Modelleri

Köşe kanepeyi çekyat ile birleştirmek mümkün! Köşe çekyatınız misafirleri ağırlamak için kaliteli bir ekstra yatak haline gelir. Özel alanlarda bazı şeyleri (yastık, yorgan gibi) saklayabilirsiniz. Bu modeller genelde sandıklı yataklı köşe koltuk modelleri olarak adlandırılır.

Köşe kanepeler, tüm aile için maksimum konfor ve rahatlık sunar. Saklama alanı da sunan ve pratik çekyatlara dönüşen uzanma koltuklarıyla tamamlanan kanepelerdir. Misyonumuz, herkesin erişebileceği, paranızın karşılığını en iyi şekilde sunan erişilebilir ürünler sunmaktır. Ve bu yetmezmiş gibi, hem çevrimiçi mağazada hem de mağazada her zaman yeni teklifler bulabilirsiniz. En iyi teklifi bulmak için https://www.kinikmobilya.com.tr/kose-koltuk-takimi-pmk6 adresini ziyaret edin!

Depolama Çözümleri

Köşe kanepelerimiz yarımadanın içinde bir konteynere sahiptir. Şezlong içindekine ek olarak, bazı modellerde koltukların altına yerleştirilmiş ikili bir konteyner bile var. Bu alanı yastık ve battaniye depolamak için veya özel akşamlar için masa oyunları için kullanabilirsiniz.

Tüm köşe kanepeleri aynı zamanda çekyattır. Bazı modellerde şezlong üzerine tek kişilik yatak yerleştirme imkanı sunulurken, bazılarında çekyat bulunur ve tam teşekküllü çift kişilik yatak olur. Çekyatlı çift kişilik köşe kanepeler ise tek hazneli olur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir