Keten Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Keten ayakkabıların kombinlerinde bazı ufak detaylara özen gösterilmesi şık bir stilin ortaya çıkabilmesi açısından önemlidir. Aksi takdirde en ufak bir detayı atladığınız zaman dağınık ve kötü bir görünümün ortaya çıkmasına sebep olabilirsiniz.

Keten Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Keten Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

 

Erkeklerin ve kadınların sık sık tercih ettiği keten ayakkabıları kombinlerken yine keten ayakkabının kumaşına benzeyen ince dokulu kumaşlardan oluşmuş kıyafetler seçmelisiniz. Açık renkli bir keten ayakkabı ile beyaz renkli bir pantolonu kombinleyerek şık bir stil elde edebilirsiniz. Ayrıca hafif desenli elbiseler ile de uyumlu bir kombin yakalayabilirsiniz.

Keten Ayakkabı ve Pantolon Uyumu Nasıl Olmalı?

Erkekler keten ayakkabı giyersen ise bilek hizasında biten pantolonları kullanabilirler. Kot pantolonlar ile de başarılı bir kombin oluşturabilirsiniz. Ancak kot ve kumaş pantolonların her zaman dar kesimli ve ayak bileği hizasında bitiyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Kumaş pantolon, keten etek ve ceket kombinleriyle keten ayakkabıların giyilmesi fazla tavsiye edilmemektedir. Keten ayakkabılar spor ve gündelik bir modele sahip olduklarından dolayı özel günleriniz için fazla spor kaçan bir stil ortaya çıkabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir