Genişletilmiş Metal Mesh Nedir?

Özel boşluklu dokusu sayesinde kusursuz bir ışık ve hava geçirgenliği sunan bir asma tavan türüdür. Metal asma tavan panelleri ile genişletilmiş metal mesh hook on, lay in ve lay on gibi öne çıkan modeller ile yoğun bir ilgi ve talep görmektedir. Alüminyum ve galvaniz malzemelerden farklı göz aralıkları ile imal edilen özel tavan sistemleridir. Buna ilaveten pek çok renk seçeneği ile kullanıcılarının istekleri ambiyansı mekanlarında oluşturmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Genişletilmiş Metal Mesh Asma Tavanlar ile Yenilikçi ve Özgün Tasarımlar    

Günümüzde genişletilmiş metal mesh imalat malzemelerinde estetik, yenilikçi ve özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Endüstriyel kullanımlar içinde etkili bir alternatif olarak göze çarpmaktadır. Genişletilmiş metal mesh asma tavanları; sahip olduğu açık yüzey ve transparan görünümü ile hava sirkülasyonu ile ışıklandırma bakımından kullanıldıkları alanlara değer katan etkili tavan elemanlarından biridir. Yenilikçi ve özgün tasarımları ile mimari meshler, yakın gelecekte bina içi ve dışı tasarım uygulamalarında önde gelen seçimler arasında yer alacaktır.

Genişletilmiş Metal Mesh Asma Tavanların Öne Çıkan Özellikleri 

Bu asma tavan sistemlerinde yarı geçirgen bir yüzey ile asma tavan boşluğunda bulunan elektrik, mekanik tesisat elemanlarına bir örtü görevi üstlenmektedir. Metal istenildiği gibi eğilip bükülebilen bir özellik taşımaktadır. Bu özelliği ile bu alanda faaliyet gösteren tasarımcılara sınırsız imkanlar sunabilmektedir. Yalnız asma tavan elemanı olarak değil, genişletilmiş metal mesh ürünleri cephe tasarımları içinde önemli bir asma tavan tipidir. Değişik mesh ölçüleri sayesinde birbirinden farklı görüntüler elde edilme imkanı doğmaktadır.

Metal mesh, mükemmel ışık ve farklı görüş açıları oluşturulmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Alüminyum, galvaniz gibi dayanıklı malzemelerden üretilen, uzun süreli kullanım imkanını mekanlara sağlayan asma tavan çeşitleri olarak genişletilmiş metal mesh, pek çok model seçeneği ile mimarlara geniş bir modern tasarım platformu sunmaktadır. Klasik tavan sistemlerinden modern tavan sistemlerine geçişte tasarımcıların, mimarların ve dekoratörlerin aklına ilk gelen tercihler arasındadırlar.

Mesh metal sistemlerinde tel örgü ve asma tavan kullanılmaktadır. Böylelikle her türlü aydınlatma metal mesh ürünleri ile ekonomik ve pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Binalar için oldukça estetik bir görünüm kazandıran ürünlerdir. Açık yüzeyler, aşınmalara ve küflenmelere karşı çok dayanıklıdır. Doğal havalandırma seçenekleri ile çok fazla tercih edilen tavan sistemleridir. Metal mesh tavanlarda kaplamaların tümü düşmelere karşı koruma sağlayacak özel paneller içerir. Güneş koruma bölümleri de ürünün dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır.

Genişletilmiş Metal Mesh Fiyatları  

Genişletilmiş metal meshin fiyatlandırmalarında seçilecek ürünün türü ve modeli en etkili kriterler arasında öne çıkmaktadır. Metal mesh cephe fiyatlarında marka, model ve ürünlerin haiz oldukları teknik nitelikler fiyatlandırmayı belirlemektedir. Ceylanlar Metal gibi metal mesh tavan sistemleri alanında deneyimli ve kaliteli hizmet veren güvenilir firmalardan bütçenize en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünleri temin edebilirsiniz. Bu ürünleri bütçenize en uygun cazip fiyatlar ile satın almak için www.ceylanlarmetal.com sitesini ziyaret edebilir, ürün özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Genişletilmiş Metal Mesh Asma Tavanların Üretildikleri Malzemeler 

Modern tasarımları, ergonomik nitelikleri ve sağlam yapıları ile metal mesh sistemler, mekanlara modern bir ambiyans katmaktadır. Alüminyum, galvaniz, DKP ve paslanmaz çelik gibi değişik metal malzemelerden üretiminin gerçekleştirilebilmesi, metal mesh tavanların kullanım alanlarını yaygınlaştırmakta ve avantajlarını artırarak müşteri potansiyelini önemli düzeyde artırmaktadır. Diğer asma tavan sistemlerine nazaran modern bir stil oluşturmak isteyenler için dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretildikleri için en doğru tercihler arasındadır.

Ürün hakkında bilgi almak için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh tıklayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir