Pencere Önü Dekorasyon Önerileri

Evin hiç beklemediğiniz ayrıca muhtemelen kullanım açısından yetersiz gördüğünüz bir konumunu muhteşem bir rahatlık ortamına çevirmek ister miydiniz? Bu yazımızda sizin için 20 taneden çok değişik pencere önü dekorasyonu veya pencere önü divanı önerisi yayınladık.

İsterseniz kişisel bir istirahat etme bölümü, isterseniz de depolama bölümü, küçük odalar için oturma bölümü, kitabınızı alarak o kısma geçmelik veya çocuğunuz adına bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Ev dekorasyonu için oldukça minik bir ortamda ve oldukça az maliyetle tasarlayabileceğiniz bu minik dokunuşun odalarınıza oldukça fazla değişik bir ambiyans sağlayacağına eminiz.

pencere önü dekorasyon fikirleri örnekleri

Oturma Odaları İçin Pencere Önü Örnekleri

Pencere dibine koyacağınız bir sandık, üstüne bırakılacak bir minder ve çeşitli birkaç yastıktan farklı bir şeye gereksiniminiz olmayacaktır. Gösterişli pencerelerinizi boylu boyunca perde ve tüller ile kapamak oldukça fazla can sıkıcı, bu alanı evinizin en çok tercih edilen alanına dönüştürebilecekken?

Değişik dekor ürünleri, mumlar, kitaplar, süsler, kreatif lambaderler veya henüz akla gelmeyen bir hayli fazla şey kullanaraktan oturma alanınıza değişik bir ambiyans ekleyebilirsiniz.

Yatak Odası İçin Pencere Önü Örnekleri

Genelde evlerimizin içerisinde yatak odasında pencerenin olabileceği olabileceği duvar bölümüne bir şey yerleştirilmez ve böylelikle boş bırakmış oluruz. Nitekim pencerenin köşelerinde kalan kısmı depolama bölümü olaraktan tercih etmek için gardırop tasarlatabilir ve pencere önüne yatak odalarınızı zenginleştirecek değişik bir alan oluşturabilirsiniz.

Diğer yandan iki tane berjer takımıyla odaya değişik bir ambiyans ekleyebilirsiniz. Böylelikle odayı gün içerisinde de istirahat etme alanı amacıyla kullanılabilir. Özellikle kafa dinlemek amacıyla, sakin bir ortam arayışı içinde olanlara olabildiğince yerinde bir karar olabiliyor.

Çocuk Odası İçin Pencere Önü Örnekleri

Çocuklarınızın oyuncaklarını ve kitaplarını koyduğu bir dolabın üzerinde okuma bölümü oluşturabilirsiniz. Minik bir odanız mevcut ise gene de, çocuklarınızı aynı oda da uyutabilir, ayrıca uyudukları kısımları bölerek onlara daha şahsi bir ortam oluşturabilirsiniz. Farz edelim ki pencere önüne minik bir çıkıntı var mana yükleyemediğiniz. O bölgeyi neşelendirmek size bağlı!

pencere önü dekorasyon fikirleri

Çeşitli Cam Önü Dekorasyon Örnekleri

İş alanınıza, muhtemelen yazlık evin koridorunda yer alan pencere önüne ayrıca teraslarınıza dahi ev dekorasyon tavsiyeleri uyarlayabilirsiniz. Pencere önü dizaynı daha fazla divan üzerinde minder takımından ibaret. Bu eşyalar bazı durumlarda kolu o-bulunmayan bir kanepe formunda, iki duvar içerisinde organize edilirken bazı durumlarda de L veya U formunda organize edilmektedir.

Bu tamamıyla odanızın uygunluk haline yönelik değişebiliyor. Siz de odanızın biçimine yönelik alt tarafta bahsettiğimiz örneklemelerden feyz alarak kendi pencere önü tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Salon Pencere Önü İç Dekorasyon Modelleri

Salon cam önü dekorasyonu adına çiçek saksıları, el emeği nesneler, beğendiğiniz vazolar, örgü işleri, divan ve koltuklar, seramik nesneler gibi pek çok tarzda ev eşyası kullanmak mümkün. Evinizin pencere önünü canlandırmak için kendinizin el işi eşyalarınızı da yapabileceksiniz. Evin her alanında tercih edebileceğiniz pencere süslemeleri yatak odalarında, bebek odaları ve çocuk odalarında, salonlarda, mutfak gibi tüm alanlarda kullanılabilir.

Mutfak Cam Önü Dekorasyonu

Bahsettiğimiz gibi pencere önü tavsiyeleri bir oda için geçerli değil. Sizler hangi bölgeyi daha fonksiyonel veya göze hitap eden bir şekilde tercih etmek istiyor iseniz orada bulunan pencerenin ön kısmını dilediğiniz gibi dizayn ettirebilirsiniz. Pencere önüne aydınlatıcı bir yemek alanı, veya tatlınızın olmasını beklerken kahvenizi yudumlamak için mutfağınızda da rahat bir mekan oluşturabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir