Sevgililer Gününde Yapmamanız Gereken Şeyler

Sevgililik döneminin en önemli günü sevgililer günüdür. Sevgililer günü var olduğu günden bu yana tüm sevgililerin ve eşlerin büyük bir aşkla geçirdiği bir gündür. Her yılın 14 Şubat gününde kutlanır. Sevgilisi olmayanların depresyona girdiği, olanların ise hediye açısından düşündüğü bir gündür.

sevgililer günü

sevgililer günü

Dikkat Edin

Sevgiliniz var ve 14 Şubat yaklaşıyor. Aklınızda birçok plan olabilir ama bir şeylere dikkat etmelisiniz. Kıyafetinize özen gösterin. Kırmızı tercih edebilirsiniz. Ama bunu da iyi uyarlayın. Onun dışında o gün bazı problemler yaşamış olabilirsiniz, evde ya da işte ama bunları unutun. O gün dertlerinizden arınmış aşık ve özlem duyan bir sevgili olun.

14 şubat

14 şubat

Sakın ha sakın eski defterleri açmayın. Sevgilinizi eski sevgilinizi götürdüğünüz bir mekana götürmeyin. İllaki talihsizliğin kehaneti sizi bulur. Çiçek siparişi veriyorsanız tarihe dikkat edin, ertesi gün gönderilmesin. Rezervasyonsuz bir yere gitmeyin, sıkıntı olabilir. Süper bir gün olmalı diye şartlandırmayın kendinizi. Belki de o sade ve özel bir gece istiyor. Amaç beraberce aşk yaşamak.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir