Şömine Tasarımları

Özel dizayn şömine modelleriyle yaşam alanlarınızı daha canlı bir atmosfere sahip dekorasyon uygulamaları ile oluşturursunuz.

Teknolojinin ilerlemesi eşliğinde, yalnızca ısınma aracı olarak kullanılan şömineler şuan dekorasyonların başlıca unsurları içerisinde yer almaktadır. Popüler dekorasyon tavsiyeleri hususunda yapılan ev düzenlemelerinde tercih edilen şömineler birbirlerinden çeşitli modellere sahiptir.

şömine tasarımları

Evlerinizde kullanmak istediğiniz dekorasyona uygun şömine seçenekleri ile istediğiniz yaşam ortamlarını kurma fırsatı oluşturmanız hiç de zor değil.

Orta Şömineler ile Yenilikçi Tasarımlar Yakalayın

Özel dizayn şöminelerle birbirlerinden çeşitli dekorasyon stilleri oluşturursunuz. Ancak şömine modeli seçimi yaparken, şömine dizaynına uygun dekoratif eşyalar ile uyum sağlayabilmekte olabildiğince mühimdir.

Orta şömineler birbirlerinden çeşitli modellere sahiptir. Tercih edildiği ortam ve dizaynına göre hareketli ve sakin dekorasyona zemin hazırlayabilir. Tavana monte edilen orta şömine seçenekleri, İskandinav tipi dekorasyon tarzlarında kullanılıyor.

Minik orta ve cam panelli şömineler sade dekorasyon fikirlerinde başvurulabilen kıymetli bir model çeşididir. Bununla birlikte çağdaş dekorasyon tavsiyeleri ile yapılan yaşam tarzı ayarlamalarında; metal, masa üstü ve orta, yuvarlak, kapalı şömine seçenekleri ile birbirlerinden çeşitli ev dekorasyon tarzlarını keşfedebilirsiniz.

şömine tasarım örnekleri

Cam Şömineler ile Modern Tasarımlar Oluşturun

çağdaş şömine tasarımlarında duvardan ayrı cam panel tarzında yerleştirilen şömineler ilgi çekmektedir. Cam şömineler yaşam alanına çağdaş ve güven veren bir tasarım sağlamaktadır.

Saniyesel ve rustik oturma odası süslemelerinde 3 yönü cam çerçevelerden oluşan ve asansörlü şömine seçenekleri en çok tercih edilen seçeneklerdendir.

Yuvarlak Şömineler Yoğun Talep Görüyor

Modern ve çağdaş düşünceler kapsamında yapılan dekorasyon uygulamalarında daire şeklindeki şömine modeli tercih edildiği görülebiliyor. Daire şeklindeki şömineler, yaşam alanına sıcak bir ortam sağlamaktadır. Sade yaşam tarzı dekorasyonlarını tercih eden bireyler, ahenkli dekoratif eşyalar ile eşsiz dekorasyonlar oluşturur.

Oturma odalarında görüş mesafesini daraltmayacak şekilde yerleştirilen daire şeklindeki şömineler, aile ve dost toplanmalarında orijinal, sıcak ve çeşitli mekânsal dokunuşlar ortaya koymaktadır. Bu şömineler tercih edildiği yaşam alanlarının sert havasını silerek bunun yerine, daha canlı ve yumuşak hava kazandırır.

Metal Şömineler Yükselişte

Siyah ve bakır renk tonlarının yoğunlukla tercih edildiği metal şömine modeli rustik ve saniyesel ev dekorasyon tarzlarında kullanılıyor. Bulunmuş olduğu mekana klasik tarz ve yalın bir tasarım sağlayan metal şömineler, koyu temalı dekorasyona sahiptir.

şatafatlı ve yalın mekanlarda metal şömineler tamamlayıcı dekoratif eşyalar ile tercih edildiği taktirde yaşam ortamlarını daha canlı bir atmosfere büründürür. Metal şömineler ebatları ve biçim seçenekleri ile tercih edildiği bölgelerde çeşitli dekorasyon tarzlarını meydana çıkartabilir.

Masaüstü Şömineler de İlgi Görüyor

Bacasız şömine şeklinde görev gören masaüstü şömine modeli, kokular, is ve ateşin bulunmadığı güvenilir yaşam alanları meydana çıkmaktadır. Sade yaşam tarzı dekorasyonlarını seven kişiler tarafından son zamanların popüler şömine modelleri içinde bulunmaya başlamıştır.

Ateş çukurları yaratarak kullanım sağlayan masaüstü şömineleri tercih edildiği ortamlara orijinal bir atmosfer kazandırır. Nostaljik dekorasyon sıcaklığı yansıtan masaüstü şömineleri, bununla birlikte klasik tarz ve çağdaş dekorasyon stillerinin meydana gelmesine de olanak sağlar. çocuğa veya evcil hayvana sahip olan bireyler, masaüstü şömine tasarımlarını güvenli bir şekilde değerlendirilebilir. Böylelikle çeşitli ebat ve model bulunduran masaüstü şömineleri ile daha orijinal ve içten yaşam alanına dahil olabilirsiniz.

TV Altı Şömineler Moda Olmaya Başladı

çağdaş ve eşsiz düşünceler esasında yapılan oturma odası süslemelerinde TV altı şömine modelleriyle oturma odanızda daha huzurlu zamanlar biriktirebilirsiniz. üst düzey teknoloji ile imal edilen TV altı şömine modeli, duvar aralarına konulan cam ya da ahşap panel şeklinde oluşturulmaktadır.

Oturma odası gibi sık sık tercih ettiğiniz yaşam alanlarınızın süslemelerinde TV altı şömine modellerini deneyerek, sevdikleriniz eşliğinde kaliteli ve huzurlu vakitler biriktirebilirsiniz.

L Tipi Şömineler Birçok Alanda Kullanılıyor

Son zamanlarda ev düzenlemelerinde banyo tasarımı oldukça değerli bir konumdadır. Evinizin sahip olabileceği dekorasyon tarzına ve banyo genişliğine uygun yapılan banyo süslemelerinde şömine modeli, banyoya çeşitli bir tasarım ve hava kazandırır. L tarzı şömineler, çağdaş banyo süslemelerinde küvet veya duşa kabin olan geniş banyolarda gizlemli bir hava oluşturmaktadır.

Rustik ya da çağdaş dekorasyon tarzına sahip banyolarda duvar arasına ya da köşe kısmına yerleştirilen banyo şömineleri, banyo içerisinde daha huzurlu ve keyifli zaman geçirmenizi sağlarken banyoları eşi benzeri olmayan yerlerde dönüştürmektedir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir