Küçük Banyolar Nasıl Dekore Edilmelidir?

Minik bir banyonuz mevcut ve ne tarzda bir dekorasyon yapacağınıza henüz karar vermediniz mi? Banyolarınızı ne şekilde daha geniş gösterebileceğinizi bilmek istemez misiniz? O halde banyonuz için en doğru makaleyi okuyorsunuz. Size göre minik banyolara dekorasyon üstüne bir çizelge derledik. Böylelikle bütçenizi zorlayan dekorasyon aksesuarlarına bakmanıza da hiç gerek kalmayacak.

Minik banyolar için uygun dekorasyonlar zekice ve sade bir şekilde uyarlanan dekorasyon uygulamaları vasıtası ile minik alanlar daha geniş gibi görünmektedir. İster şık ister çağdaş istiyor iseniz geleneksel bir görünüm dileyin. Banyonuzun büyüklüğü etkili bir dekorasyon ile daha dikkat çekici görünebilir.

küçük banyo tasarımları

Banyolarınız İçin En Şık Dekor Önerileri

İşte minik banyolara dekorasyon tavsiyeleri;

Yuvarlak bir duş kabini veya küvet kullanım durumu daha çok alan kazanmanızı sağlayacaktır.

Ortamın daha yüksek durmasını istiyor iseniz küçük boya düzeni kullanabilmeniz mümkün. Tek renklerden oluşmuş boya yerine açık ve koyu çift renk kullanabilmeniz mümkün.

çeşmeleri duvara monteli bir durumda tercih etmek çok daha iyi olabilir.

çevrede çok ürün unutmamaya özen göstermelisiniz yoksa eğer ortam daha da minik gözükecektir.

Duvara monte edilebilen mobilyaları banyonuzda da kullanabilmeniz mümkün.

Minik bir banyoyu geniş olarak yansıtmanın en pratik yöntemlerinden biri dikkat çekici bulunmasını sağlamaktır. Bunun için etkileyici bir duvar kağıdı kullanmak mümkün.

Fayansların tek model bulunması daha büyük ortam hissiyatı uyandıracaktır.

Büyük mobilya çeşitleri minik bir odayı geri planda bırakabilir, bu sebeple her vakit alanlarınızın boyutuna uygun eşyaları temin edin.

Banyoda kullanılacak aynayı daire ya da dörtgen olaraktan belirleyebilirsiniz.

Kolay ve düzgün dizaynlara şans vermeyi düşünebilirsiniz.

Banyonun dikkat çekici kısımlarına küçük çiçekler, mumlar ve tablolar koyabilirsiniz.

Minik bir banyoyu organize eder iken çok dolu bulunmasını önlemeye gayret edin. çok dolu minik bir banyo düzensiz bir duygu yaratacaktır ve rahatsız edecektir. Yukarı kısımda ifade ettiğimiz minik banyolara dekorasyon önerilerimizi kullanaraktan banyolarınızı dizayn edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir