Türkiye’nin En Ünlü Instagram Fenomenleri

Instagram, milyonlarca kullanıcının bulunduğu uçsuz bucaksız bir platform. İnsanların yalnızca fotoğraflarını yükledikleri bir yer olmaktan çıkarak; içerisinden Türkiye ve Dünya çapında fenomenlerin de çıktığı dev bir platforma dönüşen Instagram’da, birçok ünlü ya da ünsüz kişi Instagram fenomeleri adı altında binlerce veya milyonlarca kişinin takibi altına alınmış durumda.

ıstagram

ıstagram

Eğer siz de Instagram’da kimi takip edebilirim diye düşünüyorsanız işte Türkiye’nin en çok takip edilen Instagram Fenomenleri

Takip Edebileceğiniz Yerli Fenomenler

Demet Akalın, Instagram’da yaklaşık 2,5 milyon kişi tarafında takip ediliyor. Arkadaşları ve ailesiyle çekindiği resimlerle, takipçilerinin sempatisini kazanan Demet Akalın, aynı zamanda birçok ünlünün yaptığı gibi bütün programını Instagram üzerinden hayranlarına duyurmayı ihmal etmiyor.

ıstagram fenomenleri

ıstagram fenomenleri

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz da birçok insanın yakın markajı altında ve 2,1 milyon kişi tarafından takip ediliyor.Ünlü moda bloggerı ve Fatih Terim’in kızı Buse Terim de Instagram’ın ünlü fenomenleri arasında. Özellikle yıllardır moda bloğuyla birçok moda severin hayranlığını kazanan Buse Terim, gün geçtikçe hitap ettiği kitleyi genişletiyor.

türkiyenin ıstagram fenomenleri

türkiyenin ıstagram fenomenleri

Eğer fotoğraf tutkunuz varsa Türkiye’nin en gözde foto muhabirlerinden biri olan Mustafa Seven de şuanda Instagram’ın en çok takipçisi olan fenomenleri arasında.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir