Her Mevsimin Gözdesi Kot Ceket

Giyilen her kıyafetin tartışmasız vazgeçilmezi olan kot ceketler her mevsim olduğu gibi bu yaza da damgasını vuruyor. Normalde diğerlerine göre ara mevsimlerde sahneye çıksalar da 2015 Yazının tercih edilen ve edilmeye devam edilecek olan trendi.

kot

kot

Her mevsimin en çok tercih edilen ceket türü olan kot ceket, özellikle bayanda muazzam bir şıklık ve görülmeye değer bir zarafet oluşturuyor.

Nelerle Giyinir?

Bu sezon kot ceketlerde renk uyumu ve doğru kıyafetler esas alınıyor. Çünkü artık modada hata lüksü yok. Yaptığınız ufak bir hata, her mevsimin modasını paçavraya çevirebilir. Maksi boy etekler moda takipçilerinin tercihleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra boylarının kısa olmasından dolayı yüksel belli eteklerde ilgi görüyor.

kot ceket

kot ceket

Çalışan bayanlar içinde özel bir kombini var. Kalem eteklerle giyildiğinde dikkat çekici ve sportif bir hava katan ceketler uzun süre bayanların dilinden de üstünden de düşmeyecek gibi gözüküyor. Aynı zamanda kot ceketlerin renginin kot mavisi olmasından dolayı beyaz tişörtlerle de akıl almaz bir uyumu söz konusu.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir