Yeni Çıkan Kitaplar Burada

Teknolojinin ilerlemesi pek çok şeyin değişmesine neden olsa da kitap ve kitap okuma isteği değişmeyen şeyler arasında kendine yer buluyor. Bundan dolayı da her geçen gün onlarca farklı yazarın kitapları raflara yerleşiyor. Ve insanlar da bu kitaplar arasından kendi isteklerine ve tarzlarına uygun olacağını düşündükleri kitapları büyük bir hevesle satın alıyor.

Siteye girildiği zaman da görülebileceği üzere ilk sayfada editörün seçimi olan kitap çeşitleri yer alıyor. Bu kategori içerisinde genel olarak çıkan kitaplar arasında en beğenilenler yer alıyor. Böylece özellikle de insanlar yeni çıkan ve beğenilen kitapları uzun süreler boyunca araştırmadan kolaylıkla görebilmekte ve istediklerini inceleyerek satın alabilmektedir.

Tık Tıkla İstediğiniz Kitap Kapınızda

Ancak site içerisinde yalnızca editörün seçimi olan kitaplar bulunmuyor. Bununla birlikte çıktığı günden itibaren insanların en fazla tercih ettiği kitapların yer aldığı liste de sitenin içerisinde bulunuyor. Üstelik sitedeki ki kitapların her birinin hediye puanları bulunuyor. Sisteme üye olarak kitap satın alan kişiler de bu puanları biriktirme olanağına sahip oluyor.

kitaplar

Birbirinden farklı kitapları tek bir site üzerinden inceleme fırsatına sahip olmak isteyen insanlar, https://www.arkadas.com.tr adresine ziyaret ettikleri takdirde istedikleri kitapları inceleyebilecekler. Daha sonrasında da beğendikleri kitapları tek bir tıkla satın alarak, saatlerce kitapçıda kitap aramak yerine diledikleri kitapları site üzerinden rahatça alıp okumaya başlayacaklar.

You may also like...

2 Responses

  1. Erdinç dedi ki:

    Kitapları tek tık ile edinmek gerçekten çok zevkli diyebilirim. Hediyelik kitap vs. alırken oldukça uygun fiyata alabiliyorum. Online kitapların bu yanı süper. Hediyelik kitap bile yapıyorlar. Sonuna kadar online alışveriş, sonuna kadar online kitap evleri!

  2. Sinan dedi ki:

    Kitabevine yeni çıkan kitap gelecek diye beklerken, sitelere çoktan ulaşıyor. Online kitap alanlar neredeyse 1-2 hafta erken okuyabiliyorlar kitaplarını. Size tavsiyem; online bir şekilde kitap edinmek. Online bir şekilde kitabı alırsanız eğer hem fiyat bakımından hem de ulaşım bakımından rahatlamış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir