Yeni Sezonda Ekose Her Kıyafette

Ekose modası her kıyafette bu sezon ilginç modelleriyle hâkim olacak. Yeni sezonda ekose modeller oldukça iddialı. Süveterlerde, gömlek ve eteklerde oldukça sık kullanılacak.

Kombinlerle daha farklı hale getirebilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Deri etek üzerinde şık bir ekose gömlek bu sezonun farklı görüntülerinden olacak.

ekose etek

ekose etek

Ekose Kıyafetler Geri Döndü

Elbiselerin her kesiminde ekose bu sezonda var. Gömlek ya da tişörtten yana tercihinizi yapabilir ve kot pantolonlarla uyum içinde giyebilirsiniz.

Sokak modası ekose desenlerle oldukça canlanacak. Canlı renklerde özellikle ekose kıyafetlere ayrı bir renk sağlıyor. Yeşilin, sarının ve tüm canlı renklerin yer aldığı ekose modası sizleri de büyüleyecek.

ekose elbise

ekose elbise

Kloş etekler, balık etekler ve kalem etekler bu sezon ekose farkıyla moda dünyasında. Pantolonlar ise sokak modasında ekosenin her rengiyle.

Ceket ve kabanlarda da sezon desenleri hâkim olacak. Rahat ve oldukça şık görüntüleri sezonun en geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Modayı yakından takip edenler için en güzel renk ve detaylar sezon desenlerinde.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir