Evkur Müşteri Hizmetleri

İlk adı Murat Halı Mağazası olan Evkur, 1994 yılında yeni ismini almıştır. İsim değişikliği yaptıktan sonra mağazalarındaki konsepti de değiştiren ünlü markanın günümüzde Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde toplam 86 adet mağazası yer almaktadır. Her mağazasında aynı kaliteli hizmetleri sunmayı başaran Evkur, yerli ve yabancı markalara ait olan ürünler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine büyük bir özen gösteren Evkur, her markaya ait cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, zücaciye, porselen, ev tekstili, mobilya, halı, kozmetik ve iç giyim ürünleri hizmeti vermektedir.

Farklı ödeme seçenekleri sunan Evkur’un tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında kredi kartsız taksitle satış imkanı sunması yer almaktadır. Taksitli satış sunan Evkur aynı zamanda nakit, kredi kartı ve peşinatsız olarak ödeme imkanı vermektedir. Kolay ödeme seçenekleriyle pek çok insanın ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaya başlayan Evkur, Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasındadır.

Evkur Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Yeni evlenecek çiftlerin de ilgisini çekmeyi başaran Evkur, evlenecek çiftlerin evlerini kurarken akıllarına ilk gelen adreslerden biri olmaktadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri mümkün olabilecek en hızlı şekilde değerlendiren ve bu duruma büyük bir özen gösteren Evkur, geri dönüşleri değerlendirerek müşterilerine hep daha iyi hizmet vermeyi başarmıştır.

Evkur ile ilgili istek, soru, görüş ve önerilerinizi iletmek isterseniz Evkur müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilir ya da internet üzerinden Evkur iletişim formunu tercih edebilirsiniz. Evkur çağrı merkezini arayarak siparişleriniz ile ilgili sorunlarınızı da müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra çağrılarınıza cevap verilecektir. Çağrı merkezine ulaşmak isterseniz https://www.direkbaglanma.net/evkur-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir