Mavinin Farklı Tonlarına Gardırobunuzda Yer Verin 

Mavi renk tonları hemen her alanda kullanılmakta ve yoğun şekilde beğenilmektedir. Mavi rengin enerjisini hissetmek isteyenler bunu, kıyafet ve aksesuarlarda değerlendirebilir.

Mavi renk kendine has yapısı olan bir görsel oluşturmaktadır. Giysilerde kombin yaparken birbirinden güzel mavi tonlarını kullanmanız önerilmektedir.

Koyu Mavi Pantolon Modelleri

Kış ve bahar dönemlerinde koyu mavi pantolon modellerini çok sayıda renkle kombin yapabilirsiniz. Kot pantolonlar, kumaş pantolonlar ve likralı taytlar gibi seçenekleri değerlendirmeniz önerilir. Gri renkler, pembe, krem tonda bluzlarla mükemmel görüntü oluşacaktır. Pantolon yapısına göre diğer bölüm seçimlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Gömlekte Mavi Tonlar

Gömlek modelleri mavinin en sık kullanıldığı alanlardan biridir.  Karışık mavi tonlar havalı ve ferah bir his yaratacağı için özellikle bahar dönemlerini seçebilirsiniz.  Düz lacivert tonlarını parlak kumaşlarla da değerlendirebilirsiniz. Sade parlak bir siyah pantolonla mavi gömlek kombini mükemmel olacaktır. Erkek kombin türlerinde de benzer mantıkla seçimler yapabilirsiniz. Krem pantolon ve mavi gömlekler son derece şık durmaktadır.

Kazak Modeli Rengi Hangi Ton Olmalı?

Buz mavisi kazak ve sweatshirtler bu sezon oldukça popüler olduğu için dolabınızda bir tane mutlaka olması önerilmektedir.

  • Kazak rengi çizgili ve mavinin iki tonu olabilir.
  • Yün kazaklarda geniş görünmemek için koyu maviler daha öne çıkabilir.
  • İnce kazak modelleri varsa açık tonlara odaklanılması daha keyifli kullanım sağlayabilir.

Elbise Modellerinde Buz Mavisi

Buz mavisi elbiselerinizle kahve tonları ve krem rengin uyumunu hissedebilirsiniz. Siyahla da kombin açısından ideal bir hazırlık yapmış olursunuz. Buz mavisini gri ve koyu mavi tonlarıyla geçişli olarak kullanabilirsiniz.

Ceketlerde Krem Mavi Karışık Kullanım

Ceket modelleri kullanılırken açık renkler daha zor olabilir. Ancak giyim amacı ve yerine göre açık maviyi cekette kombin edebilirsiniz. Koyu mavilerde, lila etkilerini de canlandırıcı bir çözüm olarak değerlendirmeniz önerilir.

Mavi Etek Modelleri Nasıl Kombin Edilir? Ayakkabıda Mavi Renkler

Mavi etek modelleri diğer renklerle beraber ideal görüntü oluşturabilir. Bluzda siyah ve düz diğer renkleri deneyebilirsiniz. Etek uzunsa hafif topuklu ayakkabı etkili olabilir. Ayakkabınızın mavi tonlar barındırması güzel bir bütünlük sağlayabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir