Platform Topuklu Modelleri

Klasik giyimi tercih eden ve her daim bakımlı olan bayanlar için en önemli ayakkabı tasarımlarından biri, platform topuklu ayakkabılardır.

platform topuk

platform topuk

Bu orijinal tasarımlar, kış mevsimi dışındaki her mevsimde giyilebilir ve birçok bayan için vazgeçilmez bir tutku olarak kendini gösterir. Hem düğün, nişan gibi özel günlerinizde hem de gündelik yaşamınızda bir jean pantolonun altına bile rahatlıkla giyilebilir.

Platform Topuklu Gece Ayakkabıları

Yaz aylarında genelde açık olarak tasarlanan platform topuklu gece ayakkabıları, gecenin ışıltısını yansıtan simli ya da kristal tasarımlarıyla sizleri adeta bir peri masalında gibi hissettirebilecek güce sahiptir. Hele bir de üzerine giyeceğiniz elbisenizle renk ve doku uyumunu yakalarsanız, gecenin yıldızı olma şansını yakalayabilirsiniz.

platform

platform

Eğer bahar ya da kış aylarında giyilebilecek bir platform topuklu modeli arıyorsanız, özellikle süet şıklığını görmeden geçmeyin deriz. Genellikle kapalı olarak tasarlanan bu topuklu modeller de, bugün birçok ayakkabı markasının kataloglarında yer alan orijinal ürünler arasındadır. Eğer ayaklarınız topuklu ayakkabı giymeye alışık ise, özel gecelerde giymek için en güzel seçenek olan bu modelleri mutlaka düşünmenizi tavsiye ederiz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir