Rengârenk Bahçıvan Pantolon Modelleri

Sezonun özel tasarımları bahçıvan pantolonlar bu yıl da farklı desenleri ile dikkatleri topluyor. Renkli tişörtlerle rahatlıkla uyum sağlayan bahçıvan pantolonları sizleri oldukça rahat da ettirecek. Şık ve farklı görünmeyi sevenlerin tarzı. Kısa ve uzun kesimleri ile her bedene hitap eden güzelliklerde. Jean ve kumaş türleri bu sezonda oldukça yaygın.

bahçıvan pantolon

bahçıvan pantolon

Bahçıvan Pantolonlar Ne İle Uyum Sağlar?

Yaz ve kış ayında farklı kumaşlarla bahçıvan modasını sürdürebilirsiniz. Jean kumaşı seviyorsanız, tişört olarak askılı veya kısa kollu penyeleri tercih etmeniz güzel uyum sağlar. Kumaş bahçıvan pantolonlarda da kumaşın rengine uyum sağlayan tişörtlerle güzel bir tarz yaratabilirsiniz.

bahçıvan pantolon modelleri

bahçıvan pantolon modelleri

Beyaz tişörtlerle oldukça uyum sağlayan bahçıvan pantolonları giyiyorsanız mutlaka sade ayakkabılar giymeyi seçin. Düz sandalet, babet türü ayakkabılarla spor ve rahatlığı ön plana alacaksınız.

bahçıvan pantolonları

bahçıvan pantolonları

Hasır şapka ve çantalar ise büyük güzellik sağlar. Topuklu ayakkabılarla giymeyi istiyorsanız pantolon paçasının İspanyol tarzı olmasına önem vermelisiniz. Ayakkabıların görünmemesi gerekir. Güzel ve farklı görünmek her sezon sizleri de modanın rüzgârında yaşatacak.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir