Skype ile Uzakları Yakın Edin

İnternetin insanlara verdiği en büyük hizmetlerden biride hiç kuşkusuz birbirinden uzakta bulunan kişilerin,  bu kişiler ister şehir içinde olsun ister farklı ülkelerde en ucuz ve en kolay bir şekilde iletişim kurmalarına imkân vermesidir.

skype

skype

İnternet aracılığı ile telefon, bilgisayar ve ya tabletler üzerinden birbirinden farklı programlar ile ister mesajlaşabilir isterseniz de kolaylıkla görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.Skype ile sevdiklerinizin sadece sesini duymaz aynı zamanda görüntülü konuşmaları ile de uzakları yakın edebilirsiniz.

Skype ile Ücretsiz Çağrılar

Skype ‘ınızdan başka bir Skype ‘ a ücretsiz olarak çağrı yapabilirsiniz. Yurt içi ve ya yurt dışı aramalarınızı sabit hat ve cep telefonlarına oranla daha düşük bir ücret ödeyerek yapabilirsiniz.Kolay ve ücretsiz bir şekilde skype indir ve arkadaşlarınla sınırsız görüşün.

İster ailenizi ister arkadaşlarınızı ücretsiz görüntülü çağrılar ile bir arada bulundurabilirsiniz. Ücretsiz anlık mesajlaşmalar ile sohbet edebilir. Fotoğraflarınızı paylaşabilir, sohbet içerisinde kolaylıkla görebilirsiniz.Hayatınızı kolaylaştıran Skype ile bu kolaylıkların yanında daha birçok şeye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için Skype’ı takip edin.

You may also like...

No Responses

  1. Nuri dedi ki:

    Çok severek kullandığım bir uygulama. Herkese tavsiye ederim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir