Ucuz Yemek Odaları

Yemek odaları, evlerde en keyifli zamanlarının yaşanmış olduğu, en hoş muhabbetlerinin yapıldığı alandır. Bu kıymetli zamanların hayat bulduğu yerleri neşelendirmek, mükemmel bir şekilde dizayn etmek size bağlı. Hoş bir dekorasyon için fazlasıyla para harcamak gerekeceği fikri hatalı bir yaklaşımdır.

Bütün mobilya markalarının içerisinde çok masraflı eşyalar olabileceği gibi oldukça uygun maliyetli eşyalar de bulunur. özellikle sezon sonlarında uygulanan indirimlerde pek şık ve ergonomik, uygun yemek odaları takımlarına erişebilmek pekala mümkün diyebiliriz. Bununla birlikte düğün paketleri içerisinde de oldukça uygun maliyetli takımlar bulunur.

ucuz yemek odaları

Hem portatif hem kullanışlı

Açılır özellikte masa ve katlanır özellikteki sandalyeleriyle yaşantınızı konforlu kılan yemek odaları takımları. Pek çok mobilya markası tasarımlarında bulunan bu mobilyaları isteğe göre büfeli, ve aynalı bir takım olarak alabilirsiniz isterseniz de yalnızca masa ve sandalye şeklinde temin edebilirsiniz. Geniş bir set olarak satın almazsanız diğer yemek takımlarına nazaran olabildiğince uygun bir maliyet olabilir.

Süslü sevenlere, hem gümüşlük hem kaşıklık

Yemek odasını yalnızca yemek yerken değil bununla birlikte misafirlerini de ağırlamak isteyenlere gümüşlük ve kaşıklığın da bulunmuş olduğu kapsamlı setleri öneriyoruz. Kahve bir tonla kırık beyazın karışımı sonucu mükemmel renklerden oluşmuş konsepti meydana çıkaran bu uygun yemek odaları takımları bilindik markaların yanı sıra tekdüze firmaların tasarımlarında da kolaylıkla bulunabiliyor.

yemek odaları 2023

Aydınlık ve ferah odalar için açık renk yemek odaları

Beyaz ve beyaz tonları, ışığı aldığı gibi doğrudan üstünden yansıttığı için konumlandığı alanı aydınlık bir hale getirir. Nasıl beyaz duvarlar evleri olduğundan daha ışıltılı ve iç açıcı gösterebiliyorsa benzer şekilde beyaz tonlarındaki mobilya çeşitleri da evi o şekilde aydınlatır.

Beyaz tonlarının çoğunluklu olabileceği klasik tarz dizayn bütünlüğü ile yapılan bu mobilyaları salonunun diğer bölümünde oldukça şık bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Böylelikle salonunuz ile yemek odaları takımınız da uyum sağlamış olur.

Sezon sonu indirimleri ile uygun fiyatlar

Tüm markalar belli zamanlarda dönemlik indirimler uygular. Ayrıca bir de yıl sonu fırsatları var ki bunu bütün markalar eş zamanlı şekilde uygular. Yaz aylarının başı ve sonu yüksek maliyet dönemlerindendir.

Fakat kış başlangıcı gibi pasif sezonlara bakıldığında bütün firmaların fiyat skalası bir anda düşüş yaşar. örneğin yaz başlangıcındaki yüksek olan İstikbal yemek odaları takımı fiyat skalası yaz sonuna veya kış başına fazla uygun hale gelmiştir. Bu maliyet oranları yalnızca İstikbal mobilya için değil bütün mobilya markalarının fiyatlandırması için geçerlidir

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir