Winamp ile Sınırsız Keyif

Winamp kişisel bilgisayar ve Android cihazları için çoklu ortam oynatıcısıdır. Tüm bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmezi ve en çok kullanılan programlardan biridir. Hem ilk medya oynatıcılarından bir olması hem de basit ve kullanışlı bir program olması nedeniyle en çok tercih edilen programlar arasında yer alır. Çeşitli müzik ve video dosyalarını okutur.

wınamp

MP3, WAV, MIDI, MOD olmak üzere AAC, M4A, FLAC ve WMA dosyalarını yürütme yeteneğine sahiptir. Winamp taşınabilir ortam oynatıcıları ile çıkarılabilir aygıtlar, Microsoft PlaysForSure ve ActiveSync’i destekler. iPod için de korumasız müzik senkronize edebiliyor. Görünüm ve eklentileriyle kullanıcıların isteklerine göre kişisel hale getirilen Winamp tüm kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Son Sürüm Winamp İndirmek Artık Çok Kolay

Birçok yeni özelliği ve skin desteği ile herkes tarafından tercih edilen ortam oynatıcısı son sürüm Winamp indirmek artık çok kolay. İnternet dünyasında en güncel program sürümlerini tanıtan ve güvenli indirme kaynağından internet kullanıcılarına ulaştıran Son Sürüm aracılığıyla ihtiyacınız olan tüm programları indirebilir ve gerekli olan tüm güncellemeleri yapabilirsiniz. Listeden istediğiniz programı seçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm programları indirebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir