X-Vibe Titreşimli Hoparlör

Yeni ve ilginç bir ürün olan X-Vibe hoparlör, etrafındaki herşeyi ses sistemine dönüştürebilme özelliğine sahip bir ürün. X-Vibe Titreşimli Hoparlör çalışma mantığı şöyle: ürünü kutusundan çıkarıp; bilgisayar, akıllı telefon ya da tablete bağlıyorsunuz. Yaklaşık 4 cm’ye kadar uzanan bir bağlantı kablosuna sahip. Ürünü cihaza tanıttıktan sonra herhangi bir medya oynatıcıda bir müzik çalıyorsunuz. Ürünün hoparlöründen yalnızca sizin duyabileceğiniz oranda ses geliyor. Ancak civarda bulunan herhangi bir nesnenin üzerine hoparlörü koyduğunuzda, ses seviyesinin yükseldiğini görüyorsunuz.

hoparlör

hoparlör

X-Vibe Titreşimli Hoparlörde Neler Var?

Oldukça ilginç bir ürün olan X-Vibe Titreşimli hoparlörde; bilgisayar ya da herhangi bir akıllı cihaza bağlanabilecek ara kablosu, şarj olmasını sağlayacak Usb kablosu, kutusu ve kutunun içerisinde bulunan açıklama klavuzu ve garanti belgesi bulunuyor.

Kutunun içerisinden çıkan açıklama klavuzu ile ürünün nasıl kullanılacağını öğrenmeniz mümkün. 600 mA’lık bir pil gücüne sahip ürün yaklaşık 4 saate kadar dayanabiliyor.

titreşim

titreşim

Hoparlörün 1 wattlık bir güç çıkışı bulunuyor. Çok yüksek oranda ses vermese de dışarıda yeterli oranda ses seviyesinde müzik dinlemeniz bu cihaz ile mümkün.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir