Düğmeli Koltuk Takımı Modelleri

Düğmeli koltuk gruplarının ev düzenlemelerinde tercih edilen seçeneklerine chester ya da chesterfield denir. Birçok stil ve tasarım ile mekanlarda kendine yer edinmiş chester koltuk grubu modeli, senelere sınır tanımayan; geçmişten bugüne dayanan mobilya eğilimleri içerisinde her vakit öne çıkmaktadır.

chester koltuk takımları

 

Birbirinden Şık Düğmeli Koltuk Takımları

Oturma odanızda, salonda, geniş antre kısımlarında, lokantalarda ve konaklama işletmelerinde, eğlence mekanlarında ve çok fazla dikkat çekici ortamda orijinal tasarımları ile ilgi toplayan düğmeli koltuk grupları; her tarza uygun alternatifleri içinde bulunduruyor. Ev dekorasyonlarının en gözde mobilya modelleri içinde chester tipi koltuklar evlerinize üst düzey tasarım sağlayabilir.

Düğmeli koltuk gruplarında tercih edilen malzemeler, kumaş alternatifleri ve dikkat çekici ayak şekilleri; düğmeli koltuk gruplarında farklılığa neden olmakta. Bu da hedef kitlenin daha çok çeşit içerisinden bir tercih yapmasına imkan sunuyor.

Oturma Odaları ve Salonlar için Düğmeli Koltuk Takımı Modelleri

Oturma odanıza tarzınızı vurgulayabileceğiniz, ileriye dönük dizayn özellikleriyle hedef kitlenin ilgisini çeken düğmeli koltuk modeli; hem küçük hem de geniş bölgelerde kullanılabilir. Koltuk takımlarındaki farklılık sadece ayak [~biçimi, kumaş türü~] ve renk çeşitliliği ile kalmıyor; dikkat çekici ölçüler, ağırlıklar ve yüksekliklerle tercih edilecek bölgeye yönelik tasarlanabiliyor. Mobilya tasarımcılarının son olarak modayı değerlendirmeye alarak organize sağladığı düğmeli koltuk grupları; 3’lü koltuklar, 2’li koltuklar, tek kişilik berjer koltuklar gibi türlü mobilya çeşitleriyle hazır hale getiriliyor.

düğmeli koltuk takımları

Salonunuz için diğer mobilya unsurlarıyla ve evin diğer ürünleriyle ahenkli olan, oldukça kapsamlı dizayn tarzına uygun düğmeli koltuk grupları; geleneksel, önde gelen, nostaljik ve çağdaş stillerin hepsini içeriğinde bulunduruyor. Düğmeli koltuk grupları neredeyse her alana uygun olaraktan dikkat çekici dizayn ve oranlarla imal edilmektedir. Genelde geniş alanlar için kullanılsa da; derinliği az olan modelleri, küçük alanlar için da iyi bir alternatiftir. İlerleyen ve dönüşen mobilya sanayisinde çağdaş anlayışa uygun ürünlere ilaveten konvansiyonel ve orijinal modelleri içerisinden bir tercih yapabileceksiniz.

Düğmeli Koltuk Takımı Özellikleri

Düğmeli koltuk grupları oldukça dikkat çekici dekoratif, dizayn ve işlevsel niteliklidir. Konumlandıracağınız odanızın ebatına, koltuk grubunun etrafında olan diğer mobilyalara, duvar ve taban rengine, isteğinize göre tarzınıza yönelik düğmeli koltuk modeli tercihi yapabileceksiniz. Düğmeli koltuk grubu seçeneklerinde şu şekilde özellikler bulunmakta:

Minderli chester koltuk grupları

Doğal tahta ayaklı düğmeli koltuk grupları

Yatak olan 2’li ve 3’lü düğmeli koltuk modeli

Zeminden yüksek düğmeli koltuk grupları

çağdaş düğmeli koltuk grupları

Geleneksel düğmeli koltuk grupları

Berjerli düğmeli koltuk grupları

Salon ve oturma odalarında seçebileceğiniz düğmeli koltuk gruplarının nitelikleri tüm bunlarla sınırlı değil. Eşi benzeri olmayan dizayn nitelikleri, küçük ve geniş alternatifleri, kumaş detaylılığı ve bir çok çeşitli renk seçeneğiyle modelleri içerisinden tercih yapabileceksiniz.

Düğmeli Koltuk Takımı Fiyatları

Yüksek seviye rahatlık ve sağlamlık gibi nitelikleri içinde bulunduran düğmeli koltuk grupları, kumaşın üzerinin dikkat çekici imalat teknolojisi ile dokunması ve dekoratif gibi tarz yaratması sebebiyle kullanılıyor. Hedef kitle, düğmeli koltuk gruplarında standart modelleri aksine daha eşsiz dizaynlara şans veriyor.

Sürekli ve kaliteli kumaş seçeneklerinden üretilen bu oturma grubu; tahta ayaklı, metal ayaklı, zeminden yüksek ya da yatak olan modelleriyle ilgiyi üzerinde topluyor. ürün seçeneklerinde bulunan niteliklere, mobilyalarda tercih edilen imalat tekniğine ve kumaşın türüne yönelik düğmeli koltuk grubu fiyat skalası değişmektedir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir