En Şık Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı hususunda dizayn öncüleri, gelecek sene için en sevilen duvar kağıdı modellerini meydana çıkarmakta. Bu sene duvar kağıdı, konvansiyonel çiçekler ve modern geometriye kadar uzanan esas modaya uygun. Iddialı motifler, sıcak renk, çim örtüsü ve 3D dokunun yanında hasır, mantar ve saman duvar kağıtları gibi doğal hava katan malzemeler en tarz duvar kağıdı modeli olarak ön plana çıkıyor.

Bunun dışında, var olan ihtimallerin sınırlarını zorlayan yeni baskı uygulamaları ve yüzeyleriyle duvar kağıtları kağıttan tamamıyla bağımsızlaşarak işleri daha da coşkulu hale getirmektedir. Yalnızca kağıda baskı uygulama zamanları eskide kaldı, bundan sonra mantarları, ipekleri ve çim bezleri neredeyse tüm dizaynlarda kullanabilmeniz mümkün.

duvar kağıdı modelleri

Kaliteli Duvar Kağıtları

Son dönemin duvar kağıdı modayı genel anlamıyla doğa manzaralarından ilham alınarak, tabiatın güzel renklerini evinizin içerisine getirmektedir. Yeşiller, nötrler ve mavilerden meydana gelen eşsiz paletler, bütün odanızın renk ahengini ve dokularını sağlayacaktır. Sürdürülebilirlik, doğal kaynakların yeterliliğine dair artış gösteren bilinçlenmenin ve sağlam, doğal malzemelerin destek görmesiyle aklımızın en belirgin noktasında bulunmaktadır.

Bu nedenden dolayı, saman, hasır, çimen ve ipek gibi doğal malzemelerin duvar kağıtlarına evrilmesi güç değil. Hoşlanmadığımız rastgele bir hasırla bazen karşılaşsak da bu ev dekorasyonu duvar kaplaması olaraktan en güncel moda olmayı başarmaktadır.

en güzel duvar kağıdı modelleri

Dekoratif Duvar Kağıtları

Duvarlar kağıtları var olmayan bir şey gibi yansıtılmak için tasarlandığından, göz yanılgısı şeklinde kabul edilmektedir. örnek vermek gerekirse, duvarlar kiremitli bir görünüme dönüşebilir, fakat aslen yeni bir duvar kağıdıyla kaplanmıştır. Retro görkemine ve muhteşem iç mekanlara ilgi duyan kişiler bahar renklerini yansıtan duvar kağıtlarını seçiyor. Yaşamın her bölümünde tertip ve otorite sistemlerini yansıtma arzusunun yükselmesi, kolaylaştırılmış, oluşturulmuş dizayn için hedef kitle tarafınca yoğun artış gördü.

Esas geometrik yeniliklere liderlik eden iç mekanlar, tek renkli palet ve ince kabartmalar, halihazırda olan kolaylığı sağlar. Bu tertip ihtiyacından feyz alanlar geometrik formdaki duvar kağıtlarına olabildiğince cazip bakıyor ve duvar kağıtlarıyla filmlerde bulunan ev dekorasyonlarını hatırlatan dekorasyona dönüşebiliyor. Duvar kaplamalarındaki son popüler, boncuklu kağıt ve baskılı mantarlardan duvarlara çıkan geometrik tasarımlar da trendler içerisinde konumunu almaktadır. Bu kağıtlar duvara etkileyici dokunma hissi ya da dokulu efektler sunmaktadır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir