Hasan Dere Kimdir?

Mersin kökenli Hasan Dere 1973 yılında göçmen bir ailenin çocuğu olarak Almanya’nın Dortmund kentinde doğdu. Kendisinden büyük olan dört erkek kardeşi ile birlikte iş hayatının alt basamaklarından tırmanmaya başladı. İlk gençlik yıllarında dizginlenemez bir enerji ile Yunanistan’a yerleşen Hasan Dere burada uzun yıllar kalarak iş deneyimlerini arttırdı.

Doğduğu şehre döndüğünde kafasındaki iş fikirlerini hayata geçirmesi uzun sürmedi. Hayalinde olduğu gibi çok lüks bir mekânı Grammophon’u Dortmund’un kalbinde açmayı başardı.

hasan dere kimdir

Birinci sınıf restoran ve balo salonu olarak hizmet veren mekân, Akdeniz mutfağının en özel lezzetleri ile Türk ve dünya müzik üstatlarını dinleme imkânını sunuyor. Avrupa ve Türkiye’den çok büyük ilgi gören 650 kişilik geniş ve ferah eğlence mekânı, dört dörtlük kalitesi ile göz kamaştırıyor.

Bugüne dek pek çok ünlü ismi eğlence sektöründe prestijli bir marka haline gelen Grammophon’da ağırlayan Hasan Dere, başarılı girişimleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gözü pek, cesur iş adamı son günlerde Türkiye’de yeni şubeler açma hazırlıklarını sürdürmek için İstanbul’da hayatını sürdürüyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir