Şeker Diyeti

Her gün aynı gıdaları tüketmekten sıkıldıysanız şeker diyeti sizin için ideal bir diyet şeklidir. Bu diyet ile şekerli tüm gıdalardan uzak durarak vücudunuzun şeker ihtiyacını yalnızca sebze ve meyvelerin içinde şekerlerden sağlayacaksınız.

zeytinyağlı enginar

zeytinyağlı enginar

En hızlı kilo aldıran ve aşırı tüketimi çeşitli sağlık sorunlarına yol açan şekeri hayatınızdan çıkarttığınız zaman özellikle göbek bölgesindeki yağlanmanın önüne geçebilir ve kısa süre içinde istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Nasıl Uygulanır?

Sabah kahvaltınızı 1 bardak çay şekersiz olacak, 2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, salatalık, domates, 2 dilim kepekli ekmek ile yapabilirsiniz. Salata zararsız ve kalorisi düşük olduğu için fazla yiyebilirsiniz bir zararı olmaz.

beyaz peynir

beyaz peynir

Öğle yemeğinde 3 adet köfteye tekabül eden 100 gram et ya da 1 porsiyon baklagil yemeği, 1 porsiyon sebze yemeği ve salata ile yapabilir yanına 1 kase kadar yoğurt ile birlikte 2 adet kepekli emek tüketebilirsiniz.

salata

salata

Akşam yemeklerinin diğer diyetlere göre daha hafif geçtiği su diyetinde 1 kase çorba, 1 porsiyon sebze yemeği, salata, 1 kase yoğurt ve 2 dilim kepekli ekmek yiyerek günü sağlıklı bir şekilde kapatabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir