Selülit Giderici İçecek Tarifi

Yaz aylarının yakınlaşmaya başlamasıyla bayanları telaş alır. Giydikleri şık kıyafetler içerisinde bedenlerinin bakımlı görünmesi de önemlidir. Selülit özellikle şekerli gıdaların aşırı tüketilmesi sonucunda oluşur. Bedenin hareketsiz kalması da önemli bir etkendir. Suyun az içilmesi ve devamlı oturulması sonucunda bedende portakal kabuğu görünümünde pütürler oluşmaya başlar.

selulit

selulit

Selülit Gideren Doğal Gıdalar

Doğal gıdalar bedenin daha sıkı ve dinç görünmesini sağlar. Selülit düzenli ve sağlıklı beslenme sonucunda gider. Beden dokusu içerisinde özellikle problemli olan bölgeye masaj yapmanız ve doğal gıdalarla beslenmeniz çok önemlidir. Spor ise vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

Selülit olan bölgeye masaj yapmayı ihmal etmeyin ve düzenli olarak bol su için. Doğal maydanoz ile hazırlanmış sıvı ise güzel bir çözüm olacaktır.

maydanoz suyu

maydanoz suyu

Doğal selülit giderici tarif

1 adet maydanoz içerisine ufak boy zencefil katın.2kereviz sapı ve yarım ananas ile birlikte robottan geçirin. 1 greyfurtu sıkın ve hepsini içerisine karıştırın. Düzenli olarak günde 1 su bardağı için ve sporunuzu ihmal etmeyin. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.

spor

spor

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir