Tatilinizi İyi Değerlendiriyor musunuz?

Tatil sizin için ne demek daha doğrusu sizin için ne ifade ediyor? Gündüzleri denizin ve güneşin tadını çıkarmak, geceleri ise sabahlara kadar dans etmek ve çılgınlar gibi eğlenmek mi? Birçok insan bu şekilde bir tatil hayal ederken, bazıları da tam tersine son derece sofistike bir eğlence anlayışı ile en fazla akustik gitar eşliğinde bir kadeh şarap içmeyi yeğliyor. Sonuçta bu göreceli bir kavram ve herkesin bu konudaki düşüncesine saygı duymak gerekir.

Eğlenmek Adına Enerjinizi Kaybetmeyin

Bazı tatil beldelerinde sıkça rastladığınız bazı kareler vardır. Mesela aylar öncesinden rezervasyon yapılmış muhteşem bir otelde konaklayan ancak geceleri neredeyse gün ışıyana kadar alkol alıp ve yüksek müzikle dans etmekten yorgun düşmüş insanların sabah kahvaltıya gelememesi ya da balon gibi şişmiş gözlerle kahvaltıya zorla gelmiş olmaları.

Tatilinizi İyi Değerlendiriyor musunuz?

Tatilinizi İyi Değerlendiriyor musunuz?

Bu gibi manzaralara tatile gittiğiniz otelde ya da tatil köyünde mutlaka rastlamışsınızdır. Tabii güne böyle yorgun ve uykusuz başladığınızda gün boyu böyle devam eder ve sizin kendinize gelmeniz ve enerjinizi yükseltmeniz akşam saatlerini bulabilir. Bu nedenle tabii ki sizi mutlu eden şeyleri yapmalısınız ama bunu kendinizden ödün vererek yapmanızın bir faydası olmaz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.